Buitenschools Leren op onze afdeling PrO

Buitenschools Leren op onze afdeling PrO

Geplaatst op: donderdag 09 december 2021

Op de afdeling praktijkonderwijs (PrO) van onze school bieden we al jarenlang met succes het vak Buitenschools Leren aan. Leerlingen doen praktijkervaring op bij bedrijven en instellingen in de regio.

Door onze PrO-leerlingen in leerjaar 3 kennis te laten maken met allerlei soorten werkplekken en werkzaamheden, zorgen we ervoor dat ze in leerjaar 4 op de juiste stageplek terecht komen. Daarmee wordt de kans aanzienlijk vergroot dat ze na het behalen van hun diploma op een geschikte werkplek terecht zijn gekomen.

Benieuwd naar de ervaring van onze leerlingen, stagebieders en leraren? Bekijk dan onze informatieve film over het vak Buitenschools Leren.

Bekijk al het nieuws