Stageplekken gezocht voor Zorg & Welzijn

Stageplekken gezocht voor Zorg & Welzijn

Geplaatst op: woensdag 14 april 2021

Voor 24 enthousiaste derdejaars leerlingen Zorg & Welzijn is het Fioretti College in Veghel op zoek naar stageplekken in de gemeente Meierijstad of de directe omgeving. De stageperiode is van maandag 17 tot en met vrijdag 28 mei 2021. Het gaat dus om twee (school)weken.

Werkt u in de zorg, in een zorggerelateerde organisatie, binnen de uiterlijke verzorging, in een kapsalon, op een basisschool of op een kinderdagverblijf? Of kent u mensen in de zorg of het onderwijs die bereid zijn om onze leerlingen een mooie leerervaring te bieden? Laat het ons dan weten!

We weten dat er momenteel een enorme druk ligt op de sectoren Zorg & Welzijn en Onderwijs. Toch is het belangrijk dat we onze leerlingen een goede stageplek kunnen bieden. Zij zijn per slot van rekening de zorgmedewerkers, welzijnswerkers en onderwijsmedewerkers van de toekomst. Onze leerlingen staan te popelen om samen met u aan de slag te gaan.

Heeft u een stageplek of een goede tip? Stuur dan een mailtje naar Brigitte Bosscha of bel naar 0413-340575.

Bekijk al het nieuws