Week van de liefde

Week van de liefde

Geplaatst op: maandag 06 februari 2023

Valentijnsdag is de dag van de liefde, een dag om eens extra lief voor elkaar te zijn. Voor onze leerlingen een dag die niet onopgemerkt mag blijven. In de visie van onze school staan vriendelijkheid en respect hoog in het vaandel. Om dit kracht bij te zetten en extra onder de aandacht te brengen wordt dit schooljaar de Week van de Liefde georganiseerd met de rozenactie!

 

Vorige week konden leerlingen in iedere grote pauze aan een speciaal ontworpen balie in de hal bij het Fiofresh winkeltje bij leerlingen kaartjes kopen! Op dit kaartje schreven leerlingen voor wie de roos is, een korte boodschap en evt. van wie de roos af komt (anoniem mocht ook). De rozen worden met het kaartje op 9 februari uitgedeeld. Ben jij ook zo benieuwd of je een roos gaat krijgen?!

 

Bekijk al het nieuws